בואי להתרגש!

במהלך השנים, זכינו להציג לפני עשרות אלפי נשים. יצרנו מתוך הבמה סביבה תומכת לדיונים על נושאים רגישים, עדינים וחבויים. חווינו עם הקהל קשת רגשות רחבה - התרגשות, אהבה, צחוק, מבוכה, בלבול, בכי, שמחה, חיבור... לפעמים כל אלו יחד בהצגה אחת.

אספנו עבורכן עדויות מנשים שונות. אתן מוזמנות לקרוא ולגלות איך הן חוו אותנו.

× הודעתך נשלחה בהצלחה!
רוצה להזמין הצגה? מלאי פרטים כאן
או צלצלי: 052-580-2674

"ראיתי את ההצגה עקרת.בית במכללת אמונה. שלושת השחקניות עשו עבודה טובה מאוד בהפיכת טקסט עתיק, מדרשי, לחומר תיאטרלי עכשוי, אנושי ונשי. העבודה התנועתית, הקולית והמשחקית מרשימים מאוד. לדעתי, יש צמא גדול לתיאטרון מהסוג הזה שידבר את קולה של האישה, במיוחד בחברה הדתית. בהצלחה."

ורדה בן-חור שחקנית, בימאית ומורה למשחק

"היא מצליחה לרתק מעל ומעבר את הקהל, בהחלפה אמינה ומפתיעה בין דמויות…בין כל ההצגות השונות של תיאטרוני נשים ניתן לסמן את מושקוביץ כאחת המוצלחות.. "שלא מדעת" היא הצגה שהיא פשוט סיפור אחד. שלם. שממלא את הכל."

נעמה דקל עולם קטן

"חידוש מרענן ומרתק! זוג נשוי משחק על הבמה, לצד שחקנית נוספת מצחיקה.. "הרי את מבוקשת" זו הצגת חובה לכל אשה!"

רות עזריה פנימה

"ההצגה "עד סוף העולם" מומלצת בכל פה, ולא רק בגלל שזה מגניב לראות איך הופכים מעיל עור למחזר רומנטי. הצגה מושקעת, משוחקת בכשרון ומרגשת – ברגעים מסויימים היה נדמה לי שכל האולם מקנח את האף – והיא חשובה ומעוררת מודעות."

אסתי רמתי בשבע

"הצפייה לאורך כל ההצגה "שלא מדעת" יוצרת מעורבות רגשית ומחשבתית ומעבירה את הצופה תהליך אישי. המשחק המדהים של רחלי, המעבר מדמות אחת לשנייה, הבעות הפנים והיכולת שלה להחיות את הסיפור ע"י הפרטים הקטנים מביאה ליצירת חוויה מדהימה של איכות, מקצועיות ותוכן גם יחד."

אפרת עזר אולפנת כפר פינס

"למושקוביץ הכישרונית יש נוכחות בימתית מרשימה.. איש בקהל לא נשאר אדיש, "שלא מדעת"- חוויה תיאטרלית נוגעת ומשכנעת"

אסתי רמתי "בשבע"

"ראיתי את ההצגה המרתקת "עד סוף העולם" של תיאטרון לחישה בנושא הכאוב והנצרך, לצערנו. התפעלתי מאד מהאיכות הגבוהה מכל הבחינות ובמיוחד משימת הלב לאיזונים הפנימיים העדינים במערכות היחסים המורכבות בסיפור שכזה, מתוך כך המסר מועבר באופן אותנטי ומשכנע. מרגש ומומלץ!"

אהובה צוקרמן מנחת הורים בכירה

"תאטרון "לחישה", היטבתם להשמיע את: לחישת התפילה, הלחישה לאמא ולחברה והלחישה לליבה של כל נערה המבקשת למצוא את שאהבה נפשה. צחקנו, התרגשנו ונשארנו מהורהרים עם טעם של עוד…- "הרי את מבוקשת"!"

הרבנית טובי איזק מנהלת תחום חלמי"ש, אולפנת חורב ירושלים

"ההצגה מלאה בהרבה מסרים חשובים לבנות התיכון,  שעברו בהצגה בצורה הכי ישירה לבנות. אין ספק שכדאי ומתאים להביאה לבנות התיכון. מעבר לכך רמת המשחק היתה מדהימה!! לא פגשתי עדיין בדבר כזה. תודה רבה!!"

רחל ארגמן אולפנת צביה מעלה אדומים

"ההצגה עשויה בטוב טעם, בחן וברגישות בנושא טעון, המטופל בצורה ובמינון הנכון, מכוון לדיאלוג אם ובת. המחזה והמשחק מצויינים תוך שימוש באפקט ההפתעה ואלמנטיים מקוריים. השיח בסוף מבהיר ומחדד ונותן מקום לשאלות ולתשובות כחלק בלתי נפרד מההצגה. מומלץ מאד לכתות עליונות בתיכון בשיתוף האמהות".

עדנה לנדאו יועצת חינוכית, ירושלים

"גברים, לטובת הבית פנו לעצמכם ערב ושלחו את האשה להצגה "בינינו". היא כבר תחזור ממנה אחרת לגמרי".

הדר אלעד עולם קטן

"צפיתי אתמול בהצגה "עד סוף העולם"- מעולה. הנושאים חשובים ביותר וההצגה נוגעת במקומות הנכונים לבנות ולאמהות… ההצגה בנויה נכון, מעלה את העניין והמתח, ושואבת לתוכה את הצופות שצוחקות ומוחות דמעות.. השימוש בטכניקות תיאטרון מגוונות מוסיף עניין וערך מוסף להצגה, והמשחק פשוט מעולה. הצגת חובה לבנות יא' יב' אולפנות ותיכונים, לבנות שירות וגם לאמהות!!!"

שולמית המאירי האגף לתרבות תורנית פתח תקוה

"ברצוני להודות מקרב לב על ההצגה "שלא מדעת". האוירה הייתה מחשמלת, השתרר שקט מיוחד במינו, ועל הבמה שחקנית שעברה מדמות לדמות במעברים קסומים וטבעיים. ההצגה מטלטלת וגורמת לחשוב, האסתטיקה והרכות מעדנת את המסע, חוויה חזקה והתפעלות ממקצועיות המשחק, הרלוונטיות של ההצגה והאיכות הלשונית- אינטלקטואלית של השחקנית."

צפרירה ווקר מכללת שאנן, חיפה

"הקונפליקטים שחשבת שהם בינך לבין בעלך בלבד, לובשים צורה ומקבלים חיים על הבמה. לפי גלי הצחוק, נדמה כי כל אחת מהנשים בקהל רואה את עצמה ואת בן הזוג שלה שם, במקום השחקנים. 'בינינו' מצליחה ללא ספק להפתיע.. המוזיקה המקורית, והמשחק המוצלח מבטיחים לצופות חוויה מענגת"

עתיה זר עיתון "בשבע"