הצגות מרגשות ומעוררות מחשבה
על נושאים שלא מדברים עליהם בשגרה או בכלל...
בואי לשמוע
מלאי ההצגות שלנו כולל עולמות תוכן מגוונים.
כל הצגה נבנתה בתשומת לב ואהבה ונוגעת ברגישות ברבדים עמוקים של חיינו
אנחנו מאמינות בעוצמה הפנימית שבלחישה.
שגם על מה שבוער אפשר לפתוח דיון מהלב.
בואי לראות
מעוניינת להזמין הצגה? תוכלי לבוא ולהתרשם מההצגות המתקיימות בתאריכים הקרובים:
בואי להתרגש
ההצגות שלנו נותנות הצצות מרתקות אל מקומות מפתיעים וחבויים בנפש. קיראי איך נשים אחרות חוו אותנו:

"הקונפליקטים שחשבת שהם בינך לבין בעלך בלבד, לובשים צורה ומקבלים חיים על הבמה. לפי גלי הצחוק, נדמה כי כל אחת מהנשים בקהל רואה את עצמה ואת בן הזוג שלה שם, במקום השחקנים. 'בינינו' מצליחה ללא ספק להפתיע.. המוזיקה המקורית, והמשחק המוצלח מבטיחים לצופות חוויה מענגת"

- עתיה זר -
עיתון "בשבע"

"ברצוני להודות מקרב לב על ההצגה "שלא מדעת". האוירה הייתה מחשמלת, השתרר שקט מיוחד במינו, ועל הבמה שחקנית שעברה מדמות לדמות במעברים קסומים וטבעיים. ההצגה מטלטלת וגורמת לחשוב, האסתטיקה והרכות מעדנת את המסע, חוויה חזקה והתפעלות ממקצועיות המשחק, הרלוונטיות של ההצגה והאיכות הלשונית- אינטלקטואלית של השחקנית."

- צפרירה ווקר -
מכללת שאנן, חיפה

"צפיתי אתמול בהצגה "עד סוף העולם"- מעולה. הנושאים חשובים ביותר וההצגה נוגעת במקומות הנכונים לבנות ולאמהות… ההצגה בנויה נכון, מעלה את העניין והמתח, ושואבת לתוכה את הצופות שצוחקות ומוחות דמעות.. השימוש בטכניקות תיאטרון מגוונות מוסיף עניין וערך מוסף להצגה, והמשחק פשוט מעולה. הצגת חובה לבנות יא' יב' אולפנות ותיכונים, לבנות שירות וגם לאמהות!!!"

- שולמית המאירי -
האגף לתרבות תורנית פתח תקוה
בואי להתקרב

תיאטרון לחישה הינו תיאטרון נשי יוצר. התיאטרון הוקם ע"י רחלי מושקוביץ ושני שח"ם, ושותפות בו שבע שחקניות ושחקן אחד.

מה שמוביל אותנו זו יצירה שאינה מתפשרת על איכות, מקצועיות ותוכן גם יחד. ההצגות נוגעות בנושאים שהחברה לא מסתכלת עליהם מספיק מקרוב, או בטיפול בנושאים רגישים שעוד אין להם תשובה ברורה ונראים לא פתורים.

למידע נוסף על התיאטרון שלנו לחצי כאן

ההצגות של תיאטרון לחישה עולות על בימות ברחבי הארץ מזה תשע שנים, ונותנות הצצות מרתקות אל הנפש הנשית – ברגעי הצחוק, הכאב, השמחה וההתמודדות עם זוויות שונות בחיינו כנשים. אנו נוגעות בנושאים מגוונים: זהות אישית ולאומית, יחסי אמהות ובנות, נערות בסיכון, נשיות וזוגיות, שנת בת מצווה, אמהות וציפיה לפרי בטן, התבוללות, בחירה ובריחה, והחכמה הנשית הטווה את החוטים, ומצמיחה את המציאות לטובה ושמחה יותר.

למידע נוסף על ההצגות שלנו לחצי כאן

× הודעתך נשלחה בהצלחה!
רוצה להזמין הצגה או להרשם לרשימת התפוצה שלנו? מלאי פרטים כאן!

תיאטרון לחישה
052-5802674
lechisha@gmail.com